Prosto w prawo Skróty klawiszowe⌘KCtrl KPrzejdź do przepisu, ustawy albo sygnatury/Pole pytania albo wyszukiwania na stronie← →Poprzedni i następny artykuł albo strona listyCKopiuj przypis; z zaznaczonym tekstem cytat z przypisemLKopiuj linkFUkryj albo pokaż spis treści ustawyEscZamknij panel, menu albo okno?Lista skrótów Dla profesjonalistyPro

Orzeczenia i interpretacje

Sądy powszechne, SN i TK od 1986, NSA i WSA od 1981, KIO od 2019, interpretacje KIS od 1998.

Wyszukiwanie zaawansowane

2 dokumenty dla „IV SA/Wa 2345/14”

NajtrafniejszeNajnowsze
  1. Postanowienie WSA w Warszawie z 31 marca 2015 r., IV SA/Wa 2345/14

    …Skoro, jak wynika z akt sprawy, zaskarżoną decyzję doręczono A. Z. w dniu 14 października 2014., to termin do wniesienia skargi do Sądu upłynął w dniu 13 listopada 2014 r. Natomiast skarga została nadana w dniu 14 listopada 2014 r. (data stempla pocztowego), a zatem z uchybieniem powyższego terminu.

    CBOSA
  2. Postanowienie WSA w Warszawie z 30 marca 2015 r., IV SA/Wa 2345/14

    …Jak wynika z akt zaskarżoną decyzję doręczono skarżącemu 14 października 2014 r. Zgodnie z art. 53 § 1 Ppsa skargę wnosi się w terminie trzydziestu dni od dnia doręczenia skarżącemu rozstrzygnięcia w sprawie. Skarżący o powyższym terminie został w sposób prawidłowy pouczony przez organ.

    CBOSA