Prosto w prawo Skróty klawiszowe⌘KCtrl KPrzejdź do przepisu, ustawy albo sygnatury/Pole pytania albo wyszukiwania na stronie← →Poprzedni i następny artykuł albo strona listyCKopiuj przypis; z zaznaczonym tekstem cytat z przypisemLKopiuj linkFUkryj albo pokaż spis treści ustawyEscZamknij panel, menu albo okno?Lista skrótów Dla profesjonalistyPro

Orzeczenia i interpretacje

Sądy powszechne, SN i TK od 1986, NSA i WSA od 1981, KIO od 2019, interpretacje KIS od 1998.

Wyszukiwanie zaawansowane

2 dokumenty dla „VI SA/Wa 636/15”

NajtrafniejszeNajnowsze
  1. Postanowienie WSA w Warszawie z 13 maja 2015 r., VI SA/Wa 636/15

    …Bieg ustawowego terminu do wniesienia skargi upłynął zatem w dniu 15 stycznia 2015 r. (art. 83 § 1 p.p.s.a.). Skarga w niniejszej sprawie została natomiast wniesiona w dniu 26 stycznia 2015 r. (nadana listem poleconym), czyli po upływie ustawowego terminu do jej wniesienia.

    CBOSA
  2. Postanowienie WSA w Warszawie z 13 maja 2015 r., VI SA/Wa 636/15

    …terminie, którego bieg kończył się w dniu 15 stycznia 2015 r. Skarga została nadana w Urzędzie Pocztowym w dniu 26 stycznia 2015 r., na co wskazuje data stempla pocztowego na kopercie, w której przesłano przedmiotową skargę (k. 6 akt sądowych), a więc z uchybieniem ustawowo określonego terminu.

    CBOSA