Uzasadnienie
Dnia 24 marca 2004 r. do Naczelnego Sądu Administracyjnego wpłynęła skarga kasacyjna Jolanty S.-C. i Edwarda C. od wyroku Naczelnego Sądu Administracyjnego Ośrodka Zamiejscowego w Szczecinie z dnia 15 lipca 2003 r., SA/Sz 2394/01, w sprawie z ich skargi na decyzję Izby Skarbowej w S. Ośrodka Zamiejscowego w K. z dnia 10 września 2001 r. w przedmiocie odmowy stwierdzenia nadpłaty w podatku dochodowym od osób fizycznych za 1999 r.
Na podstawie zarządzenia Prezesa Izby Finansowej skarżący zostali wezwani do usunięcia braków formalnych skargi kasacyjnej poprzez określenie wartości przedmiotu zaskarżenia w terminie siedmiu, pod rygorem jej odrzucenia. Wezwanie zostało doręczone stronie dnia 25 czerwca 2004 r. i do chwili wydania niniejszego postanowienia nie zostały uzupełnione wskazane braki formalne przedmiotowej skargi kasacyjnej.
Naczelny Sąd Administracyjny zważył co następuje
Zgodnie z art. 178 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi /Dz.U. nr 153 poz. 1270 ze zm./ Sąd odrzuca na posiedzeniu niejawnym skargę kasacyjną wniesioną po upływie terminu lub z innych przyczyn niedopuszczalną, jak również skargę kasacyjną, której braków strona nie uzupełniła w wyznaczonym terminie.
W przedmiotowej sprawie wezwanie do usunięcia braków formalnych skargi kasacyjnej zostało odebrane 25 czerwca 2004 r., a zatem siedmiodniowy termin upływał 2 lipca 2004 r. Strona nie dotrzymała terminu wyznaczonego przez Sąd, a zatem na podstawie art. 178 w zw. z art. 193 cytowanej ustawy Naczelny Sąd Administracyjny orzekł jak w sentencji.