Uzasadnienie
l SA/Go 553/09
UZASADNlENlE
Skarżąca E spółka z ograniczoną odpowiedzialnością wniosła skargę na decyzję Dyrektora Izby Celnej z dnia [...].09.2009 roku wydaną w przedmiocie podatku akcyzowego za 2004 rok.
Jak wynika z akt sprawy skarga powyższa została oddalona przez Sąd wyrokiem z dnia 25.02.2010 roku.
Na skutek złożonego wniosku o uzasadnienie, wyrok wraz z uzasadnieniem został doręczony skarżącej w dniu 31.03.2010 roku.
Od powyższego wyroku skargę kasacyjną złożyła skarżąca, jak wynika z daty stempla pocztowego w dniu 6.05.2010 roku.
Zgodnie z art. 177 § 1 prawa o postępowaniu przed sądami administracyjnymi skargę kasacyjną wnosi się w terminie trzydziestu dni od dnia doręczenia skarżącemu wypisu orzeczenia wraz z uzasadnieniem.
Wyrok został doręczony skarżącej w dniu 31.03.2010 roku, a termin do wniesienia skargi upływał z dniem 30.04.2010 roku, natomiast skarga została nadana w urzędzie pocztowym w dniu 6.05.2010 roku, a więc po terminie
Tak więc zgodnie z art. 178 prawa o postępowaniu przed sądami administracyjnymi skargę należało odrzucić.