Uzasadnienie
W wykonaniu postanowienia Naczelnego Sądu Administracyjnego z dnia 28.01.2009r. sygn. II FZ 12/09 wydanego w niniejszej sprawie zarządzeniem Sądu, doręczonym skarżącej w dniu 16 lutego 2009r., została ona wezwana do uiszczenia wpisu sądowego w kwocie 100 zł od zażalenia na postanowienie Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Poznaniu z dnia 17 listopada 2008r. z pouczeniem, że nieuiszczenie wpisu w terminie siedmiu dni od daty doręczenia odpisu przedmiotowego zarządzenia spowoduje odrzucenie zażalenia.
Wskazany siedmiodniowy termin upłynął bezskutecznie w dniu 23 lutego 2009r. bowiem wpis nie został uiszczony.
Z tego powodu na podstawie art. 220 § 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002r. Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. Nr 153, poz. 1270 ze zm.) należało orzec, jak w sentencji postanowienia.
/-/ G. Gorzan