Uzasadnienie
Zarządzeniem Przewodniczącego Wydziału I z dnia 22 stycznia 2008 r. skarżący: D. K. i R. K. zostali wezwani do solidarnego uiszczenia wpisu od skargi na decyzję Dyrektora Izby Skarbowej z dnia (...) listopada 2007 r., (...), w kwocie 500 zł., w terminie 7 dni od daty doręczenia odpisu zarządzenia, pod rygorem odrzucenia skargi. Odpis zarządzenia został doręczony skarżącemu R. K. (karta 46 akt sądowych) w dniu 30 stycznia 2008 r. Termin do uiszczenia wpisu upłynął z dniem 6 lutego 2008 r. Wpis nie został uiszczony w zakreślonym terminie.
Zgodnie z art. 220 § 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 roku Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi /Dz. U. Nr 153, poz. 1270 ze zm./ skarga, od której, pomimo wezwania, nie został uiszczony należny wpis, podlega odrzuceniu przez sąd.
Mając na uwadze powyższe okoliczności Sąd orzekł jak w sentencji - o odrzuceniu skargi.