Uzasadnienie
Wyrokiem z dnia 29 grudnia 2020 r. sygn. akt I SA/Rz 677/20 Wojewódzki Sąd Administracyjny w Rzeszowie oddalił skargę "A." Sp. z o.o. z siedzibą w Ł. na czynność Prezydenta Miasta.
Powyższy wyrok wydano na posiedzeniu niejawnym a odpis sentencji wyroku doręczono Prezydentowi Miasta w dniu 30 grudnia 2020 r., co wynika z Urzędowego Poświadczenia Przedłożenia (UPP). Prezydent Miasta złożył do tut. Sądu wniosek o sporządzenie uzasadnienia ww. wyroku w dniu 8 stycznia 2021 r.
Zgodnie z art. 141 § 2 P.p.s.a. w sprawach w których skargę oddalono, uzasadnienie wyroku sporządza się na wniosek strony zgłoszony w terminie 7 dni od dnia ogłoszenia wyroku albo doręczenia odpisu sentencji wyroku.
W niniejszej sprawie termin do złożenia wniosku o uzasadnienie wyroku upłynął w dniu 7 stycznia 2021 r., dlatego żądanie strony jest bezskuteczne.
W zawiązku z powyższym na podstawie art. 141 § 2 i § 3 P.p.s.a. orzeczono jak w sentencji.