Uzasadnienie
Strona skarżąca: "A" Sp. J została w dniu 25 stycznia 2010 r. wezwana do uiszczenia wpisu od skargi, w kwocie 390 zł, w terminie siedmiu dni, pod rygorem odrzucenia skargi. Termin do uiszczenia wpisu upłynął z dniem 1 lutego 2010 r. Spółka nie uiściła wpisu w zakreślonym terminie.
Zgodnie z art. 220 § 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 roku Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi /Dz. U. Nr 153, poz. 1270 ze zm./ skarga, od której, pomimo wezwania, nie został uiszczony należny wpis, podlega odrzuceniu przez sąd.
Mając na uwadze powyższe okoliczności Sąd orzekł jak w sentencji – o odrzuceniu skargi.