Uzasadnienie
Zarządzeniem Przewodniczącego z dnia 10 sierpnia 2020 r. (vide k. 14 akt sądowych) Skarżąca została wezwana usunięcia braków formalnych przedmiotowej skargi przez podanie wartości przedmiotu zaskarżenia dla zaskarżonej decyzji oraz podanie numeru PESEL w terminie 7 dni od otrzymania. W przypadku nieuzupełnienia wskazanych braków Strona została pouczona o odrzuceniu skargi.
Wojewódzki Sąd Administracyjny we Wrocławiu zważył, co następuje: Zgodnie z art. 58 § 1 pkt 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. - Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. z 2019 r., poz. 2325 tj., dalej – "p.p.s.a.") sąd odrzuca skargę gdy nie uzupełniono w wyznaczonym terminie braków formalnych skargi. Z akt rozpoznawanej sprawy wynika, że pomimo odebrania przez Stronę przedmiotowego wezwania w dniu 13 sierpnia 2020 r. tj. (Czwartek) (vide k. 16 akt sądowych) – nie uzupełniła żądanych braków. Siedmiodniowy termin do ich uzupełnienia upłynął zatem bezskutecznie w dniu 20 sierpnia 2020 r. tj. (Czwartek). Z powyższych względów, Sąd postanowił jak w sentencji postanowienia.