Uzasadnienie
Wyrokiem z dnia 13 stycznia 2010 r. Wojewódzki Sąd Administracyjny oddalił skargę A Spółki z o.o. Spółki Komandytowej na opisaną powyżej decyzję Wojewody. Podczas ogłaszania wyroku za skarżącą Spółkę obecna była aplikant adwokacki K. L., prawidłowo umocowana.
Skarżąca w dniu 21 stycznia wniosła do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Gdańsku o sporządzenie uzasadnienia powyższego wyroku.
Wojewódzki Sąd Administracyjny zważył, co następuje
Zgodnie z art. 141 § 2 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. - Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. Nr 153, poz. 1270 ze zm.) - dalej jako p.p.s.a., w sprawach, w których skargę oddalono, uzasadnienie wyroku sporządza się na wniosek strony zgłoszony w terminie siedmiu dni od dnia ogłoszenia wyroku.
W przedmiotowej sprawie termin do złożenia wniosku o uzasadnienie upłynął w dniu 20 stycznia 2010 r. Złożenie przedmiotowego wniosku w dniu 21 stycznia 2010 r. jest bezskuteczne (art. 85 p.p.s.a.).
Mając powyższe na uwadze, Sąd na mocy art. 141 § 3 p.p.s.a., orzekł jak w sentencji.