Uzasadnienie
Skarżący J. W. wniósł zażalenie na wydane w niniejszej sprawie postanowienie z dnia 14 stycznia 2008 r. o odrzuceniu wniosku skarżącego o przywrócenie terminu do wniesienia wpisu od skargi, wnosząc jednocześnie o przyznanie prawa pomocy poprzez zwolnienie od kosztów sądowych.
Postanowieniem z dnia 13 maja 2008 r. wydanym w niniejszej sprawie odmówiono skarżącemu przyznania prawa pomocy przez zwolnienie od kosztów sądowych. Odpis powyższego postanowienia uznano za doręczony w dniu 4 czerwca 2008 r.
Zarządzeniem dnia 27 czerwca 2008 r., na podstawie art. 220 § 1 i 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. - Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz.U. Nr 153, poz. 1270 ze zm.) wezwano skarżącego do uiszczenia wpisu sądowego od ww. zażalenia w kwocie 100 (sto) złotych. W zarządzeniu zakreślono termin 7 dni na jego wykonanie oraz wskazano rygor odrzucenia zażalenia. (vide: zarządzenie k. 206 akt)
Odpis powyższego zarządzenia doręczono skarżącemu w dniu 15 lipca 2008 r., zatem termin jego wykonania upłynął w dniu 22 lipca 2008 r. Skarżący nie uiściła wpisu sądowego w wyznaczonym terminie (vide: notatka urzędowa z dnia 19 sierpnia 2008 r.).
Powyższe okoliczności uzasadniały odrzucenie wniesionego zażalenia na podstawie art. 220 § 3 ustawy - Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi.