Uzasadnienie
Zarządzeniem z dnia 7 listopada 2014 r. wezwano skarżącego do uiszczenia w terminie 7 dni, od daty doręczenia odpisu zarządzenia, wpisu sądowego w kwocie 500 zł od skargi na decyzję Samorządowego Kolegium Odwoławczego w P. z dnia... 2014 r. w przedmiocie cofnięcia zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych, pod rygorem odrzucenia skargi. Po otrzymaniu wezwania skarżący wniósł o przyznanie pomocy prawnej przez zwolnienie od kosztów sądowych i ustanowienie adwokata. Prawomocnym postanowieniem z dnia 22 grudnia 2014 r. odmówiono skarżącemu przyznania prawa pomocy.
Zarządzeniem z dnia 19 lutego 2015 r., doręczonym skarżącemu w dniu 23 lutego 2015 r. wezwano skarżącego do wykonania zarządzenia z dnia 7 listopada 2014 r., tj. do uiszczenia wpisu od skargi w kwocie 500 zł, pod rygorem odrzucenia skargi.
Termin do uiszczenia wpisu mijał skarżącemu w dniu 2 marca 2015 r. W wyznaczonym terminie skarżący nie uiścił wpisu.
Mając na uwadze powyższe, Sąd na podstawie art. 220 § 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (tekst jednolity Dz.U. z 2012 r., poz. 270 ze zm.) orzekł o odrzuceniu skargi jako nieopłaconej w ustawowym terminie.
/-/ B. Drzazga