Uzasadnienie
Wniesiona w dniu 23 listopada 2007 r. skarga na opisaną powyżej decyzję Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego nie była opłacona. Skarżąca wraz ze skargą wniosła o przyznanie prawa pomocy, w tym zwolnienie od kosztów sądowych. Postanowieniem z dnia 29 maja 2008 r. Sąd odmówił skarżącej przyznania jej prawa pomocy. Postanowienie powyższe stało się prawomocne z dniem 26.06.2008 r.
Zarządzeniem Sądu z dnia 15 lipca 2008 r., skutecznie doręczonym w dniu 18 lipca 2008 r., skarżąca została zobowiązana, w terminie 7 dni od daty doręczenia wezwania, do uiszczenia wpisu od skargi, pod rygorem jej odrzucenia.
Termin do wykonania tej czynności upływał skarżącej z dniem 25 lipca 2008 r. W wyznaczonym ustawowym terminie skarżąca nie uiściła wpisu od skargi.
W tym stanie rzeczy na podstawie art. 220 § 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. z 2002r. Nr 153 poz. 1270 ze zm.) skarga podlegała odrzuceniu i stąd na mocy powołanego wyżej przepisu oraz art. 16 § 2 i art. 58 § 3 ustawy Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi orzeczono jak w sentencji.
/-/ E. Podrazik