Uzasadnienie
W dniu 12 stycznia 2009r. E. Sz. wniosła skargę na decyzję Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Poznaniu z dnia 15 grudnia 2008r. utrzymującą w mocy decyzję Prezydenta Miasta Poznania z dnia 7 lipca 2008r. w sprawie odmowy uchylenia ostatecznej decyzji z dnia 7 kwietnia 2008r. w sprawie ustalenia warunków zabudowy.
Prawomocnym postanowieniem z dnia 2 kwietnia 2009r. odmówiono skarżącej zwolnienia od kosztów sądowych, a następnie zarządzeniem z dnia 21 kwietnia 2009r. wezwano skarżącą do wykonania zarządzenia z dnia 30 stycznia 2009r. tj. do uiszczenia w terminie 7 dni wpisu od skargi w kocie 200,-zł pod rygorem jej odrzucenia. Wezwanie powyższe skarżąca odebrała w dniu 4 maja 2009r. Zatem końcowy termin na wykonanie wezwania upływał z dniem 11 maja 2009r.
Skarżąca w zakreślonym terminie nie uiściła wpisu od skargi, a w piśmie z dnia 8 maja 2009r. stwierdziła, że rezygnuje z dalszego postępowania.
Z uwagi na nieuiszczenie wpisu od skargi w wyznaczonym terminie, na podstawie art. 220 § 3 ustawy z dnia 30.08.2002r. Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz.U. Nr 153, poz. 1270 ze zm.), orzeczono jak w sentencji postanowienia.
/-/ B. Drzazga
BR