Uzasadnienie
W wykonaniu zarządzenia Przewodniczącego Wydziału II pismem z dnia 23 maja 2019 r. wezwano skarżącą do uiszczenia wpisu od skargi w terminie 7 dni, od dnia otrzymania wezwania pod rygorem odrzucenia skargi.
Wezwanie doręczono skarżącej w dniu 27 maja 2019 r., lecz wyznaczony w nim termin upłynął bezskutecznie w dniu 3 czerwca 2019 r.
Zgodnie z art. 220 § 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz.U. z 2018 r., poz. 1302 ze zm.; dalej: "P.p.s.a.") skarga, skarga kasacyjna, zażalenie oraz skarga o wznowienie postępowania, od których pomimo wezwania nie został uiszczony należny wpis, podlegają odrzuceniu przez sąd.
Mając powyższe na uwadze, jak również bezskuteczny upływ terminu wyznaczonego do uiszczenia wpisu, Sąd orzekł jak w sentencji, na podstawie wyżej cytowanego przepisu art. 220 § 3 P.p.s.a.