Uzasadnienie
W wykonaniu zarządzenia Przewodniczącego Wydziału II pismem z dnia 10 września 2018 r. wezwano skarżącego do uiszczenia wpisu od skargi w terminie 7 dni od dnia doręczenia wezwania, pod rygorem odrzucenia skargi. Wezwanie zostało doręczone skarżącemu w dniu 13 września 2018 r., wyznaczony w nim termin upłynął bezskutecznie w dniu 20 września 2018 r.
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Rzeszowie zważył, co następuje
Zgodnie z art. 220 § 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz.U. z 2018 r., poz. 1302 ze zm.; dalej: "P.p.s.a.") skarga, skarga kasacyjna, zażalenie oraz skarga o wznowienie postępowania, od których pomimo wezwania nie został uiszczony należny wpis, podlegają odrzuceniu przez sąd.
Mając powyższe na uwadze, jak również bezskuteczny upływ terminu wyznaczonego do uiszczenia wpisu, Sąd odrzucił skargę.