Uzasadnienie
W wykonaniu zarządzenia Przewodniczącego Wydziału II pismem z dnia 9 marca 2018 r. wezwano skarżącego do uiszczenia wpisu od skargi w terminie 7 dni, od dnia otrzymania wezwania pod rygorem odrzucenia skargi.
Wezwanie doręczono skarżącemu w dniu 28 marca 2018 r., lecz wyznaczony w nim termin upłynął bezskutecznie w dniu 4 kwietnia 2018 r.
Zgodnie z art. 220 § 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz.U. z 2017 r., poz. 1369 ze zm.; dalej: "P.p.s.a.") skarga, skarga kasacyjna, zażalenie oraz skarga o wznowienie postępowania, od których pomimo wezwania nie został uiszczony należny wpis, podlegają odrzuceniu przez sąd.
Mając powyższe na uwadze, jak również bezskuteczny upływ terminu wyznaczonego do uiszczenia wpisu, Sąd orzekł jak w sentencji, na podstawie wyżej cytowanego przepisu art. 220 § 3 P.p.s.a.