Uzasadnienie
Zgodnie z art. 141 § 1 i 2 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. - Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (tj. Dz. U. z 2019 r., poz. 2325 ze zm.) w sprawach, w których skargę oddalono, uzasadnienie wyroku sporządza się jedynie na wniosek strony zgłoszony w terminie siedmiu dni od dnia ogłoszenia wyroku.
W niniejszej sprawie Wojewódzki Sąd Administracyjny w Gdańsku wyrokiem z dnia 4 lipca 2019 r., ogłoszonym tego samego dnia, oddalił skargę wniesioną przez skarżącą.
Siedmiodniowy termin na złożenie wniosku o uzasadnienie tego wyroku upłynął w dniu 11 lipca 2019 r.
Skarżąca złożyła wniosek o sporządzenie uzasadnienia wyroku w dniu 18 lutego 2020 r., a więc po upływie wskazanego powyżej terminu.
Mając na uwadze powyższe Sąd, na podstawie art. 141 § 3 p.p.s.a., odmówił sporządzenia uzasadnienia wyroku.