Uzasadnienie
Skarżący został zobowiązany do uiszczenia, w terminie 7 dni od dnia doręczenia wezwania, wpisu od zażalenia w kwocie 100 zł, pod rygorem jego odrzucenia (k. 29-30 akt sądowych). Wezwanie zostało doręczone adresatowi w dniu 6 czerwca 2018 roku (k. 31 akt sądowych).
Zgodnie z treścią art. 220 §1 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 roku - Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz.U. 2017, poz. 1369 ze zm.), sąd nie podejmie żadnej czynności na skutek pisma, od którego nie zostanie uiszczona należna opłata. Natomiast zażalenie, od którego pomimo wezwania nie został uiszczony należny wpis, podlega odrzuceniu - art. 220 §3 P.p.s.a.
Termin do uiszczenia wpisu od zażalenia upływał z dniem 13 czerwca 2018 roku (środa). Skarżący nie uiścił wpisu sądowego.
W związku z powyższym, na podstawie art. 220 §3 oraz art. 58 §3 ustawy - Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi, zażalenie należało odrzucić.