Uzasadnienie
Skarga S została oddalona wyrokiem z dnia 3 kwietnia 2014 r. Na rozprawie skarżący nie stawił się, prawidłowo zawiadomiony o jej terminie i pouczony o trybie składania wniosku o uzasadnienie wyroku.
Pismem nadanym na poczcie w dniu 16 kwietnia 2014 r. strona wniosła o sporządzenie uzasadnienia wyroku.
Zgodnie z art. 141 § 2 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. - Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (tekst jedn. Dz.U. z 2012 r., poz.270, p.p.s.a.) w sprawach, w których skargę oddalono uzasadnienie wyroku sporządza się na wniosek strony zgłoszony w terminie 7 dni od dnia ogłoszenia wyroku.
W niniejszej sprawie wyrok wydano w dniu 3 kwietnia 2014 r., wobec tego termin do złożenia wniosku o jego uzasadnienie upływał z dniem 10 kwietnia 2014 r. Wniosek strony został złożony po tej dacie.
Z tego względu Sąd postanowił jak w sentencji.