Uzasadnienie
Zarządzeniem z dnia 6 listopada 2017 roku Przewodniczący Wydziału III tut. Sądu wezwał skarżącą do uiszczenia wpisu sądowego od skargi kasacyjnej w kwocie 200,00 zł w terminie 7 dni od daty doręczenia odpisu zarządzenia, pod rygorem odrzucenia skargi. Odpis zarządzenia został doręczony pełnomocnikowi skarżącej w dniu 27 listopada 2017 r. W zakreślonym terminie skarżąca nie uiściła wpisu od skargi kasacyjnej.
Zgodnie z treścią art. 220 §1 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 roku - Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. 2017, poz. 1369 ze zm. – dalej P.p.s.a.), sąd nie podejmie żadnej czynności na skutek pisma, od którego nie zostanie uiszczona należna opłata. Natomiast skarga kasacyjna, od której pomimo wezwania nie został uiszczony należny wpis, podlega odrzuceniu - art. 220 § 3 P.p.s.a.
Skarżąca została wezwana zarządzeniem z dnia 6 listopada 2017 r. do uiszczenia wpisu od skargi kasacyjnej. Termin do wykonania zarządzenia upłynął jednak bezskutecznie w dniu 30 listopada 2017 r. Skarżąca nie uiściła wpisu od skargi kasacyjnej. Z powyższych względów skarga kasacyjna podlegała odrzuceniu.