Uzasadnienie
Na podstawie art. 58 § 1 pkt. 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. - Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. z 2012 r., poz. 270), dalej p.p.s.a., Sąd odrzuca skargę, gdy nie uzupełniono w wyznaczonym terminie braków formalnych skargi.
Jeżeli w myśl art. 49 § 1 p.p.s.a. pismo strony, w tym skarga, nie może otrzymać prawidłowego biegu wskutek niezachowania warunków formalnych, przewodniczący wzywa stronę o jego uzupełnienie lub poprawienie w terminie siedmiu dni. Nieuzupełnienie braków formalnych w wyznaczonym terminie skutkuje odrzuceniem skargi na podstawie art. 58 § 1 pkt 3 p.p.s.a. Należy zauważyć, iż w rozpoznawanej sprawie wezwano stronę skarżącą do uzupełnienia braku formalnego skargi poprzez podanie wartości przedmiotu sporu.
W wezwaniu zawarto pouczenie o skutkach jego niewykonania, tj. wskazano na rygor w postaci odrzucenia skargi w przypadku nieuzupełnienia braków formalnych w terminie siedmiu dni. Powyższe wezwanie zostało uznane za doręczone w dniu 18 lutego 2014r. (przesyłka dwukrotnie awizowana) - k. 19 i 20 akt sądowych.
Mając na uwadze, że skarżący w zakreślonym terminie, który upłynął 25 lutego 2014r., nie uzupełnił braków formalnych skargi Sąd, na podstawie cytowanych przepisów, orzekł jak w sentencji postanowienia.