Uzasadnienie
Skarżąca, reprezentowana przez pełnomocnika w osobie adwokata, pismem z dnia 7 marca 2019 roku, została zobowiązana do uiszczenia, w terminie 7 dni od daty doręczenia wezwania, wpisu od skargi kasacyjnej w kwocie 100 zł, pod rygorem odrzucenia złożonego środka zaskarżenia.
Wezwanie zostało prawidłowo doręczone w dniu 25 marca 2019 roku. Termin na uiszczenie opłaty upływał z dniem 1 kwietnia 2019 roku.
Wpis od skargi kasacyjnej nie został uiszczony.
Zgodnie z treścią art. 220 §1 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 roku - Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz.U. 2018, poz. 1302 ze zm.), sąd nie podejmie żadnej czynności na skutek pisma, od którego nie zostanie uiszczona należna opłata. Skarga kasacyjna, od której pomimo wezwania nie został uiszczony należny wpis, podlega odrzuceniu - art. 220 §3 P.p.s.a.
Z uwagi na powyższe, na podstawie art. 58 §1 pkt 3 i §3 oraz art. 220 §3 ustawy - Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi, Sąd orzekł, jak w sentencji postanowienia.