Uzasadnienie
Skarżąca Spółka, reprezentowana przez pełnomocnika w osobie radcy prawnego, została zobowiązana do uiszczenia, w terminie 7 dni od dnia doręczenia wezwania, wpisu od skargi w kwocie 1.500 zł, pod rygorem jej odrzucenia (k. 54 akt sądowych). Wezwanie zostało doręczone pełnomocnikowi w dniu 5 listopada 2018 roku (k. 56 akt sądowych).
Zgodnie z treścią art. 220 §1 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 roku - Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz.U. 2018, poz. 1302), sąd nie podejmie żadnej czynności na skutek pisma, od którego nie zostanie uiszczona należna opłata. Natomiast skarga, od której pomimo wezwania nie został uiszczony należny wpis, podlega odrzuceniu - art. 220 §3 ustawy - Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi.
Termin do uiszczenia wpisu od skargi upływał z dniem 13 listopada 2018 roku (wtorek). Do dnia wydania niniejszego postanowienia skarżąca Spółka nie uiściła wpisu sądowego, ani nie wystąpiła z wnioskiem o przyznanie prawa pomocy.
W związku z powyższym, na podstawie art. 220 §3 oraz art. 58 §3 ustawy - Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi, skargę należało odrzucić.