Uzasadnienie
Zarządzeniem przewodniczącego z dnia 17 lipca 2012 r. wezwano skarżącego do nadesłania odpisu skargi w terminie 7 dni pod rygorem odrzucenia skargi. Wezwanie to doręczono stronie w dniu 23 lipca 2012 r.
W wyznaczonym 7 dniowym terminie skarżący nie uzupełnił braków.
Wojewódzki Sąd Administracyjny zważył co następuje
Na podstawie art. 58 § 1 pkt. 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. - Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. z 2012 r., poz. 270), dalej p.p.s.a., Sąd odrzuca skargę, gdy nie uzupełniono w wyznaczonym terminie braków formalnych skargi.
W wezwaniu zawarto pouczenie o skutkach jego niewykonania, tj. wskazano na rygor w postaci odrzucenia skargi w przypadku nie uzupełnienia braków formalnych w terminie. Powyższe wezwanie zostało skutecznie doręczone.
Mając na uwadze, że skarżący w zakreślonym terminie, który minął w dniu 30 lipca 2012 r. nie uzupełnił braków formalnych skargi, Sąd na podstawie cytowanych przepisów orzekł jak w sentencji.