Uzasadnienie
Uzasadnienie:
Pismem z dnia 17 sierpnia 2012 r. Stowarzyszenie Kupców i Producentów "T." w G. wniosło skargę na opisane w osnowie postanowienie Samorządowego Kolegium Odwoławczego.
Zarządzeniem Sądu z dnia 20 listopada 2012 r., wezwano stronę skarżącą do uzupełnienia braków formalnych skargi poprzez podpisanie skargi, w terminie 7 dni od dnia otrzymania wezwania, pod rygorem odrzucenia skargi.
W wykonaniu zarządzenia Sądu dnia 04 grudnia 2012 r. nadesłano odpis skargi podpisany przez J. U. W związku z powyższym zarządzeniem Sądu z dnia 10 grudnia 2012 r. zobowiązano stronę skarżącą do nadesłania w terminie 7 dni dokumentu, z którego wynikałoby, iż osoba która podpisała skargę jest uprawniona do reprezentowania Stowarzyszenia, w tym do podpisania skargi, pod rygorem odrzucenia skargi.
Wezwanie to doręczono stronie skarżącej w dniu 18 grudnia 2012 r. Termin do uzupełnienia braku formalnego skargi upływał zatem z końcem dnia 27 grudnia 2012r. Jednakże do dnia dzisiejszego nie uzupełniono braku formalnego skargi.
Zgodnie z art. 58 § 1 pkt 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. z 2012 r., poz. 270 j.t. zwanej dalej w skrócie jako "ppsa"), Sąd odrzuca skargę gdy nie uzupełniono w wyznaczonym terminie jej braków formalnych.
Mając na uwadze powyższe Sąd na podstawie art. 58 § 1 pkt 3 ppsa orzekł jak w sentencji.