Uzasadnienie
Pismem z dnia 23 czerwca 2009 r. skarżący I. D., A. D., E. B. i K. B. wnieśli do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie skargę na decyzję Samorządowego Kolegium Odwoławczego w W. z dnia [...] czerwca 2009 r. Nr [...] w przedmiocie odmowy wszczęcia postępowania w sprawie stwierdzenia nieważności decyzji.
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie zważył, co następuje
Skarga I. D. i A. D. podlega odrzuceniu.
Zgodnie z art. 220 § 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. Nr 153, poz. 1270 ze zm.), Sąd odrzuca skargę, gdy pomimo wezwania, nie uiszczono należnego wpisu.
Skarżący nie uiścili opłaty sądowej przy wniesieniu skargi. Sąd pismami z dnia 12 kwietnia 2010 r., w wykonaniu zarządzenia Przewodniczącej Wydziału IV z dnia 9 kwietnia 2010 r., wezwał skarżących do uiszczenia solidarnego wpisu od skargi w kwocie 200 zł, w terminie 7 dni od otrzymania wezwania, pod rygorem odrzucenia skargi.
Powyższe wezwania, jak wynika ze zwrotnego potwierdzenia odbioru, zostały doręczone skarżącym dnia 15 kwietnia 2010 r. Termin do uiszczenia wpisu sądowego upłynął zatem dnia 22 kwietnia 2010 r.
Z informacji Oddziału Finansowo - Budżetowego Sądu z dnia 20 maja 2010r. wynika, że w zakreślonym terminie nie uiszczono należnego wpisu.
W tym stanie rzeczy na podstawie art. 220 § 3 powołanej ustawy - Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi, należało orzec jak w sentencji