Uzasadnienie
Pismem z dnia [...] lipca 2010 r. skarżąca Z. G. wniosła do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie skargę na postanowienie Ministra Infrastruktury z dnia [...] maja 2010 r., Nr [...] utrzymujące mocy postanowienie Wojewody [...] z dnia [...] października 2009 r., nr [...] odmawiające zawieszenia postępowania odwoławczego w sprawie zakończonej decyzją Starosty L. z dnia [...] sierpnia 2009 r., znak: [...] o ustaleniu lokalizacji drogi publicznej na inwestycję pn.,,Budowa drogi publicznej-ulicy [...] w L.".
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie zważył, co następuje
Skarga podlega odrzuceniu.
Zgodnie z art. 220 § 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. Nr 153, poz. 1270 ze zm.), Sąd odrzuca skargę, gdy pomimo wezwania, nie uiszczono należnego wpisu.
Skarżąca nie uiściła opłaty sądowej przy wniesieniu skargi. Sąd pismem z dnia 1 września 2010 r., w wykonaniu zarządzenia Przewodniczącej Wydziału IV z dnia 31 sierpnia 2010 r., wezwał skarżącą do uiszczenia wpisu od skargi w kwocie 100 zł, w terminie 7 dni od otrzymania wezwania, pod rygorem odrzucenia skargi.
Powyższe wezwanie, jak wynika ze zwrotnego potwierdzenia odbioru, zostało doręczone skarżącej dnia 6 września 2010 r. Termin do uiszczenia wpisu sądowego upłynął zatem dnia 13 września 2010 r.
Z informacji Oddziału Finansowo - Budżetowego Sądu z dnia 27 września 2010r. wynika, że w zakreślonym terminie nie uiszczono należnego wpisu.
W tym stanie rzeczy na podstawie art. 220 § 3 powołanej ustawy - Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi, należało orzec jak w sentencji