Uzasadnienie
Zgodnie z zarządzeniem Przewodniczącego Wydziału z dnia 6 sierpnia 2014 r. wezwano skarżącego do uzupełnienia braków formalnych wniosku o przyznanie prawa pomocy przez złożenie go na urzędowym formularzu, w terminie 7 dni pod rygorem pozostawienia wniosku bez rozpoznania.
Ze zwrotnego potwierdzenia odbioru wynika, że wezwanie doręczono skarżącemu w dniu 11 sierpnia 2014 r. Ostatni dzień terminu do uzupełnienia braków formalnych wniosku przypadł na dzień 18 sierpnia 2014 r.
Pomimo upływu zakreślonego terminu, skarżący nie nadesłał wypełnionego formularza wniosku.
Stosownie do art. 257 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. – Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. z 2012 r., poz. 270 ze zm.), dalej p.p.s.a., wniosek o przyznanie prawa pomocy, który nie został złożony na urzędowym formularzu lub którego braków strona nie uzupełniła w zakreślonym terminie, pozostawia się bez rozpoznania.
Z tych przyczyn, na podstawie art. 257 p.p.s.a. w związku z art. 254 § 1 p.p.s.a. wniosek należało pozostawić bez rozpoznania.