Uzasadnienie
Postanowieniem z dnia 20 czerwca 2007r. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie odrzucił zażalenie Z. W. na postanowienie z dnia 18 maja 2007r. odrzucające zażalenie Skarżącego na postanowienie z dnia 13 kwietnia 2007r. o odrzuceniu skargi kasacyjnej od wyroku Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie z dnia 28 listopada 2005r. oddalającego skargę Z. W. na postanowienie Ministra Infrastruktury z dnia [...] lipca 2005r. nr [...] w przedmiocie zwrotu pism dotyczących finansowania indywidualnych projektów inwestycyjnych.
W piśmie z dnia 22 czerwca 2007r., wraz z którym doręczono odpis zaskarżonego postanowienia, pouczono Skarżącego, na podstawie art. 194 § 2 i § 4 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002r. Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. Nr 153, poz. 1270 z późn. zm.), że na powyższe postanowienie z dnia 20 czerwca 2007r. przysługuje zażalenie do Naczelnego Sądu Administracyjnego, które należy złożyć w terminie 7 dni od daty doręczenia postanowienia, pod rygorem odrzucenia zażalenia.
Jak wynika ze zwrotnego potwierdzenia odbioru, Skarżący odebrał postanowienie z dnia 20 czerwca 2007r. w dniu 02 lipca 2007r., a zażalenie nadał w placówce pocztowej dnia 31 lipca 2007r.
Biorąc pod uwagę, że zażalenie złożone zostało z uchybieniem terminu, który upłynął dnia 9 lipca 2007r., Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie, na podstawie art. 178 w związku z art. 197 § 2 p.p.s.a orzekł jak w postanowieniu.