Uzasadnienie
Skarżący C. N. wniósł do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie skargę na decyzję Samorządowego Kolegium Odwoławczego w W. z dnia [...] czerwca 2009 r. w przedmiocie zmiany decyzji o warunkach zabudowy.
Wobec tego, iż skarżący nie opłacił wpisu sądowego wraz z wniesieniem skargi, Sąd - stosownie do treści art. 220 § 1 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. Nr 153 poz. 1270 ze zm.) – pismem z dnia 27 kwietnia 2010 r. wezwał skarżącego do uiszczenia należnego wpisu sądowego od skargi, w terminie 7 dni od dnia doręczenia wezwania, pod rygorem odrzucenia skargi.
Jak wynika z akt sprawy przedmiotowe wezwanie Sądu, skierowane na adres wskazany w skardze zostało doręczone skarżącemu w dniu 30 kwietnia 2010 r.
Skarżący, pismem z dnia 13 maja 2010 r. cofnął skargę na ww. decyzję Samorządowego Kolegium Odwoławczego w W., a wezwanie do uiszczenia wpisu sądowego pozostało bez odpowiedzi.
Wobec tego, iż skarżący nie uiścił wpisu sądowego od skargi w zakreślonym przez Sąd terminie (termin upłynął w dniu 7 maja 2010 r.), skargę należało odrzucić.
Mając powyższe na względzie Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie, na podstawie art. 220 § 3 ustawy Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi, orzekł jak w sentencji postanowienia.