Uzasadnienie
Pismem z dnia 26 listopada 2008 r. Sąd wezwał skarżącego do usunięcia braków formalnych skargi poprzez nadesłanie 9 jej odpisów w terminie 7 dni od dnia otrzymania wezwania. W piśmie zamieszczono pouczenie, że nieuzupełnienie braków formalnych spowoduje odrzucenie skargi.
Wezwanie z dnia 26 listopada 2008 r. zostało doręczone skarżącemu w dniu 2 grudnia 2008 r. Termin do wykonania wezwania Sądu upłynął zatem w dniu 9 grudnia 2008 r. W terminie tym brak formalny skargi nie został uzupełniony.
Mając powyższe na względzie Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie, z mocy art. 58 § 1 pkt 3 oraz art.232§1 lit.a ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. – Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. Nr 153, poz. 1270 ze zm.), orzekł jak w sentencji postanowienia.