Uzasadnienie
Skarżący J. S. wniósł skargę na decyzję Ministra Infrastruktury z dnia [...] września 2005 r. nr [...]utrzymującą w mocy decyzję Wojewody [...] z dnia [...] czerwca 2005 r. nr [...] o znaku [...] w przedmiocie ustalenia lokalizacji drogi ekspresowej [...] odG. do węzła M. na odcinku A od km [...] do km [...].
Pismem z dnia 21 grudnia 2005 r. skarżący został wezwany przez Sąd do uiszczenia wpisu w wysokości 500 zł i do uzupełnienia braku formalnego skargi przez nadesłanie dwóch odpisów skargi - w terminie 7 dni pod rygorem odrzucenia skargi.
Jak wynika ze zwrotnego poświadczenia odbioru powyższe wezwanie zostało doręczone skarżącemu w dniu 29 grudnia 2005 r., a więc termin do uiszczenia wpisu upłynął w dniu 5 stycznia 2006 r.
Skarżący nie wykonał wezwania w terminie, dlatego Sąd na podstawie art. 220 § 3 i art. 58 § 1 pkt 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. nr 153, poz. 1270 ze zm.) odrzucił skargę.