Uzasadnienie
Stowarzyszenie P. wniosło skargę na decyzję Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia [...] października 2007 r. nr [...] w przedmiocie odmowy wznowienia postępowania.
Pismem z dnia 14 grudnia 2007 r. Sąd wezwał skarżącego do złożenia dokumentu wykazującego umocowanie do wniesienia skargi i określającego sposób reprezentacji strony skarżącej (aktualnego KRS-u, statutu), w terminie 7 dni od dnia otrzymania wezwania. W piśmie tym zamieszczono pouczenie, że nieuzupełnienie braków formalnych skargi we wskazanym terminie, spowoduje odrzucenie skargi.
Wezwanie z dnia 14 grudnia 2007 r. zostało doręczone skarżącemu w dniu 19 grudnia 2007 r. (dowód: zwrotne potwierdzenie odbioru wezwania k. 11 akt sądowych). Termin do wykonania wezwania Sądu upłynął zatem w dniu 27 grudnia 2007 r.
Stwierdzić należy, że skarżący nie uzupełnił braków formalnych skargi we wskazanym terminie.
Mając powyższe na względzie Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie, z mocy art. 58 § 1 pkt 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. - Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. Nr 153, poz. 1270 ze zm.), orzekł jak w sentencji postanowienia.