Uzasadnienie
Wyrok oddalający skargę został ogłoszony 24 lutego 2016 r.
Zgodnie z art. 141 § 2 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. z 2012 r., poz. 270 ze zm.), zwanej dalej "P.p.s.a.", w sprawach, w których skargę oddalono, uzasadnienie wyroku sporządza się na wniosek strony zgłoszony w terminie siedmiu dni od dnia ogłoszenia wyroku.
Termin na złożenie wniosku o sporządzenie uzasadnienia wyroku upłynął więc 2 marca 2016 r. (środa).
Skarżący złożył taki wniosek 10 maja 2016 r. (k. 41-42), a więc już po terminie z art. 141 § 2 P.p.s.a.
W związku z tym Sąd na podstawie art. 141 § 3 w zw. z art. 141 § 2 P.p.s.a. odmówił sporządzenia uzasadnienia wyroku.