Uzasadnienie
Zarządzeniem Przewodniczącego Wydziału z 23 marca 1999r. wezwano skarżących E. M. i A.M. - w terminie siedmiu dni pod rygorem odrzucenia skargi - do uiszczenia wpisu od skargi w kwocie 10 zł.
Wezwanie, skierowane na adres podany w skardze, zostało doręczone adresatom 7 kwietnia 1999r. Termin do uiszczenia wpisu od skargi upłynął bezskutecznie 14 kwietnia 1999r., zaś skarżący wpis uiścili 16 kwietnia 1999r. Wobec faktu, iż skarżący w zakreślonym przez Sąd terminie nie uiścili należnego wpisu od skargi – na mocy art. art. 220 § 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002r. Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz.U. nr 153, poz. 1270, ze zm.) w zw. z art. 97 § 1 ustawy z 30 sierpnia 2002r. Przepisy wprowadzające ustawę – Prawo o ustroju sądów administracyjnych i ustawę – Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz.U. nr 153, poz. 1271, ze zm.) – postanowiono jak w sentencji.