Uzasadnienie
Skarżąca złożyła w dniu 15 stycznia 2014 r. wniosek o przyznanie prawa pomocy poprzez zwolnienie od kosztów sądowych. Ponieważ wniosek nie został złożony na urzędowym formularzu, zgodnie z zarządzeniem Przewodniczącego Wydziału z dnia 21 stycznia 2014 r. przesłano skarżącej formularz wniosku o przyznanie prawa pomocy w celu jego wypełnienia, w terminie 7 dni pod rygorem pozostawienia wniosku bez rozpoznania.
Ze zwrotnego potwierdzenia odbioru wynika, że wezwanie doręczono skarżącej w dniu 4 lutego 2014 r. Ostatni dzień terminu do nadesłania uzupełnionego formularza wniosku przypadł na dzień 11 lutego 2014 r.
Pomimo upływu zakreślonego terminu, skarżąca nie nadesłania wniosku o przyznanie prawa pomocy na urzędowym formularzu.
Stosownie do art. 257 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. – Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. z 2012 r., poz. 270 ze zm.), dalej p.p.s.a., wniosek o przyznanie prawa pomocy, który nie został złożony na urzędowym formularzu lub którego braków strona nie uzupełniła w zakreślonym terminie, pozostawia się bez rozpoznania.
Z tych przyczyn, na podstawie art. 257 p.p.s.a. w związku z art. 254 § 1 p.p.s.a. wniosek należało pozostawić bez rozpoznania.