Uzasadnienie
Postanowieniem z dnia 11 lutego 2014 r. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie zawiesił postępowanie sądowe ze skargi J. T. i Z. T. na bezczynność Komendanta Głównego Policji.
Z. S. wniósł zażalenie na powyższe postanowienie.
Zarządzeniem z dnia 26 lutego 2014 r. Przewodniczący Wydziału IV tutejszego Sądu wezwał Z. S. do uiszczenia wpisu sądowego od zażalenia, w terminie siedmiu dni pod rygorem odrzucenia zażalenia.
Zażalenie Z. S. na zarządzenie o wezwaniu do uiszczenia wpisu Naczelny Sąd Administracyjny oddalił (postanowienie z dnia 9 kwietnia 2014 r. sygn. akt I OZ 258/14).
Pismem z dnia 30 kwietnia 2014. wezwano Z. S. do wykonania prawomocnego zarządzenia z dnia 26 lutego 2014 r. Przesyłka zawierająca powyższe wezwanie została doręczona skarżącemu w dniu 7 maja 2014 r. a siedmiodniowy termin do uiszczenia wpisu upłynął 14 maja 2014 r.
Z informacji uzyskanej z Oddziału Finansowo-Budżetowego tutejszego Sądu wynika, że do dnia 12 czerwca 2014 r. nie wpłynął należny wpis od zażalenia.
Stosownie do treści art. 220 § 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. z 2012 r. poz. 270 ze zm.) dalej "p.p.s.a." zażalenie, od którego pomimo wezwania nie został uiszczony należny wpis, podlegają odrzuceniu przez sąd.
W tym stanie rzeczy, na podstawie art. 220 § 3 p.p.s.a., Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie postanowił jak w sentencji.