Uzasadnienie
[...] w S. (dalej: Skarżąca) wniosła skargę do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie na opisaną w komparycji decyzję Ministra Rozwoju i Finansów.
Zarządzeniem Przewodniczącego Wydziału z 9 lipca 2018 r. Skarżąca została wezwana do uiszczenia wpisu sądowego od skargi w kwocie 18.521 zł w terminie 7 dni od dnia doręczenia wezwania pod rygorem odrzucenia skargi.
Wezwanie do uiszczenia wpisu zostało doręczone pełnomocnikowi pocztowemu Skarżącej w dniu 20 lipca 2018 r. Wobec powyższego termin do uiszczenia wpisu upłynął 27 lipca 2018 r.
W zakreślonym terminie nie uiszczono wymaganego wpisu, co potwierdza udzielona w dniu 8 sierpnia 2018 r. informacja z Rejestru Opłat Sądowych Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie.
Wobec powyższego, w myśl art. 220 § 3 ustawy z 30 sierpnia 2002 r. – Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. z 2018 r., poz. 1302), Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie orzekł jak w sentencji.