Uzasadnienie
Wyrokiem z dnia 18 października 2013 r. sygn. akt V SA/Wa 432/13 Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie oddalił skargę E. P. Sp. z o.o. z siedzibą w Z., dalej "skarżąca" na decyzję Dyrektora Izby Celnej w Warszawie z dnia... listopada 2012 r. w przedmiocie odmowy zwrotu podatku akcyzowego.
Wnioskiem z dnia... października 2013 r. (data nadania) E. P. Sp. z o.o. z siedzibą w Z. wniosła o sporządzenie i doręczenie uzasadnienia wyroku.
Zgodnie z art. 141 § 2 ustawy z 30 sierpnia 2002 r. Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (tekst jedn. Dz. U. z 2012 r., poz. 270 ze zm.; dalej p.p.s.a.) w sprawach, w których skargę oddalono, uzasadnienie wyroku sporządza się na wniosek strony zgłoszony w terminie siedmiu dni od dnia ogłoszenia wyroku albo doręczenia odpisu sentencji wyroku. W myśl § 3 tego przepisu odmowa sporządzenia uzasadnienia wyroku następuje postanowieniem wydanym na posiedzeniu niejawnym.
W rozpatrywanej sprawie termin do złożenia wniosku o sporządzenie uzasadnienia upłynął w dniu 25 października 2013 r. (piątek), tak więc skarżąca uchybiła temu terminowi składając przedmiotowy wniosek w dniu 28 października 2013 r.
Mając na względzie powyższe Sąd, na podstawie art. 141 § 2 i § 3 p.p.s.a. postanowił jak w sentencji.