Uzasadnienie
Zarządzeniem Sędziego referenta z dnia 22 listopada 2013 roku wezwano skarżącego R. L. do uiszczenia w terminie 7 dni wpisu sądowego od skargi na decyzję Głównego Inspektora Transportu Drogowego z dnia [...] marca 2013 r. nr [...] w kwocie 120 złotych.
Z załączonego do akt zwrotnego potwierdzenia odbioru wezwania wynika, iż doręczono je skarżącemu dnia 5 grudnia 2013 r. W związku z powyższym termin na uiszczenie wpisu sądowego upłynął dnia 12 grudnia 2013 r.
Zgodnie natomiast z notatką służbową z dnia 10 stycznia 2014 r. po sprawdzeniu w dokumentach księgowych dotyczących opłat sądowych nie zidentyfikowano do dnia 8 stycznia 2014 r. wpłaty do niniejszej sprawy.
W związku z powyższym Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie, mając na uwadze, że zgodnie z art. 220 § 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. - Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (t.j. Dz. U. z 2012 r., poz. 270) skarga podlega odrzuceniu, gdy w wyznaczonym terminie pomimo wezwania nie został uiszczony wpis, postanowił jak w sentencji.