Uzasadnienie
Uzasadnienie
[...]Sp. z o. o. z siedzibą w [...] wniosła do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie za pośrednictwem Samorządowego Kolegium Odwoławczego w [...] skargę na decyzję tego organu z dnia [...] lutego 2016 r. nr [...]w przedmiocie cofnięcia licencji na wykonywanie krajowego transportu drogowego w zakresie przewozu osób taksówką. Sąd przesłał skarżącej zarządzenie z dnia 6 października 2016 r. wzywające do uiszczenia wpisu sądowego od skargi w terminie siedmiu dni pod rygorem odrzucenia skargi. Zarządzenie zostało doręczone skarżącej w dniu 17 października 2016 r. Skarżąca na wezwanie Sądu nie uiściła wpisu sądowego od skargi.
Wojewódzki Sąd Administracyjny zważył, co następuje
Przepis art. 220 § 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. - Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. z 2016 r. poz. 718 ze zm., nazywanej dalej "p.p.s.a.") stanowi, skarga, od której pomimo wezwania nie został uiszczony należny wpis, podlega odrzuceniu przez sąd.
W niniejszej sprawie odpis zarządzenia w sprawie wezwania do uiszczenia wpisu sądowego od skargi doręczono skarżącej w dniu 17 października 2016 r. Termin do uiszczenia wpisu sądowego upłynął w dniu 24 października 2016 r. W zakreślonym terminie wpis nie został jednak uiszczony wobec czego skarga podlega odrzuceniu.
W związku z powyższym, na podstawie art. 220 § 3 ustawy - Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi, skarga podlega odrzuceniu.