Uzasadnienie
Zarządzeniami z dnia 2 lipca 2007r. doręczonymi przy pismach z dnia 5 lipca 2007r. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie zwrócił się do skarżącego, pod rygorem odrzucenia skargi, o dostarczenie w terminie siedmiu dni czternastu odpisów skargi poświadczonych za zgodność z oryginałem oraz uiszczenie wpisu sądowego.
Skarżący otrzymał w/w pisma Sądu w dniu 11 lipca 2007r., zatem wyznaczony 7 dniowy termin minął w dniu 18 lipca br.
W dniu 12 lipca 2007r. na konto Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie wpłynęła żądana kwota z tytułu należnego wpisu sądowego.
Skarżący natomiast do dnia dzisiejszego nie nadesłał odpisów skargi, do czego był zobowiązany.
Zgodnie z treścią art. 58 § 1 pkt 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002r. – Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. Nr 153, poz. 1270 ze zm.) Sąd odrzuca skargę, gdy nie uzupełniono w terminie braków formalnych skargi.
Z uwagi na powyższe w oparciu o w/w przepis orzeczono jak w sentencji postanowienia.