Uzasadnienie
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie po rozpoznaniu skargi J. S. na decyzję Wojewody [...] z dnia [...] lipca 2008r. wyrokiem z dnia 27 listopada 2008r. skargę oddalił.
W dniu 11 grudnia 2008r. wpłynął do Sądu wniosek J. S. o sporządzenie uzasadnienia ww. wyroku.
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie, zważył co następuje
Zgodnie z art. 141 § 2 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002r. – Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. z 2002r. nr 153, poz. 1270) w sprawach w których skargę oddalono, uzasadnienie wyroku sporządza się na wniosek strony zgłoszony w terminie siedmiu dni od dnia ogłoszenia wyroku albo doręczenia odpisu sentencji wyroku.
W niniejszej sprawie wyrok został wydany w dniu 27 listopada 2008r., czyli termin do złożenia wniosku o sporządzenie uzasadnienia wyroku upłynął z dniem 4 grudnia 2008r.
Z akt sprawy wynika, że taki wniosek został złożony w Sądzie w dniu 11 grudnia 2008r. zatem z uchybieniem terminu do jego wniesienia.
Z tego też względu, Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie na podstawie art. 141 § 3 ustawy z dnia 30 sierpnia – Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi, orzekł jak w sentencji postanowienia.