Uzasadnienie
Zgodnie z art. 220 § 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. - Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. nr 153, poz. 1270 ze zm.) skarga, od której pomimo wezwania nie został uiszczony należny wpis, podlega odrzuceniu przez sąd.
W przedmiotowej sprawie E. i J. M. zarządzeniem z dnia 29 sierpnia 2008 r. wezwani zostali do uiszczenia wpisu sądowego, w terminie siedmiu dni od dnia otrzymania wezwania, pod rygorem odrzucenia skargi. Odpis zarządzenia doręczony został skarżącym w dniu 9 września 2008 r., termin do uiszczenia wpisu upłynął więc z dniem 16 września 2008 r. W zakreślonym terminie wpis sądowy nie został uiszczony.
W związku z powyższym orzeczono jak w sentencji, na podstawie art. 220 § 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. – Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. Nr 153, poz. 1270 ze zm.).