Uzasadnienie
Zgodnie z zarządzeniem Przewodniczącego Wydziału z dnia 4 stycznia 2013 r. wezwano skarżącego reprezentowanego przez pełnomocnika – r.pr. P.G. do uiszczenia wpisu sądowego od skargi kasacyjnej w kwocie 250 zł, w terminie 7 dni pod rygorem odrzucenia skargi kasacyjnej.
Ze zwrotnego potwierdzenia odbioru wynika, że ww. wezwanie doręczono pełnomocnikowi skarżącego w dniu 21 stycznia 2013 r. Zatem, ostatni dzień terminu do uiszczenia wpisu sądowego od skargi kasacyjnej przypadł na dzień 28 stycznia 2013 r.
Po sprawdzeniu w Rejestrze opłat sądowych ustalono, że do dnia 22 lutego 2013 r. nie zidentyfikowano wpłaty do niniejszej sprawy z tytułu wpisu sądowego od skargi kasacyjnej.
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie zważył, co następuje
Stosownie do art. 220 § 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. - Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. z 2012 r. poz. 270 ze zm., dalej p.p.s.a.) skarga, skarga kasacyjna, zażalenie oraz skarga o wznowienie postępowania, od których pomimo wezwania nie został uiszczony należny wpis, podlegają odrzuceniu przez sąd.
W niniejszej sprawie skarżący nie uiścił wpisu sądowego od skargi kasacyjnej, zatem podlega ona odrzuceniu.
Uwzględniając powyższe, na podstawie art. 220 § 3 p.p.s.a. orzeczono, jak w sentencji postanowienia.