Uzasadnienie
Zarządzeniami z dnia 14 września 2007r. doręczonymi przy pismach z dnia 21 września 2007r. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie zwrócił się do skarżącej, pod rygorem odrzucenia skargi, o dostarczenie w terminie siedmiu dni jednego odpisu skargi poświadczonego za zgodność z oryginałem oraz uiszczenie wpisu sądowego.
Skarżąca otrzymała w/w pisma Sądu w dniu 27 września 2007r., zatem wyznaczony 7 dniowy termin minął w dniu 4 października br. Do dnia dzisiejszego na konto Sądu nie wpłynęła żadna kwota z tytułu należnego wpisu sądowego, skarżąca nie nadesłała także odpisu skargi, do czego była zobowiązana.
Zgodnie z art. 220 § 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002r. - Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi - zwanej dalej ppsa (Dz. U. Nr 153, poz. 1270 ze zm.) Sąd odrzuca skargę gdy pomimo wezwania nie został od niej uiszczony należny wpis, zaś stosownie do treści art. 58 § 1 pkt 3 ppsa Sąd odrzuca skargę, gdy nie uzupełniono w terminie braków formalnych skargi.
Z uwagi na powyższe w oparciu o art. 220 § 3 ppsa i art. 58 § 1 pkt. 3 ppsa orzeczono jak w sentencji postanowienia.