Uzasadnienie
Stosownie do art. 57 § 1 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz.U. z 2017 r. poz. 1369, dalej p.p.s.a.), skarga powinna czynić zadość wymaganiom pisma w postępowaniu sądowym.
Ponadto na podstawie art. 58 § 1 pkt 3 p.p.s.a. sąd odrzuca skargę, gdy nie uzupełniono w wyznaczonym terminie braków formalnych skargi.
Zgodnie z zarządzeniem Przewodniczącego Wydziału VII Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie z dnia 24 października 2017 r. [...] z siedzibą w [...] została wezwana do usunięcia braków formalnych skargi poprzez nadesłanie dokumentu określającego umocowanie do reprezentowania Spółki, tj. odpisu z KRS Spółki, w terminie 7 dni, pod rygorem odrzucenia skargi. Wezwanie Spółce doręczono na wskazany w skardze adres w dniu 6 listopada 2017 r., zatem termin do uzupełnienia tego braku formalnego upłynął z dniem 13 listopada 2017 r. (poniedziałek). W zakreślonym terminie do niniejszej sprawy nie wpłynęła wymagana korespondencja.
Biorąc pod uwagę powyższe, Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie działając na podstawie art. 58 § 1 pkt 3 p.p.s.a. orzekł o odrzuceniu skargi [...] z siedzibą w [...].