Uzasadnienie
W dniu 14 grudnia 2007 r. J. W. złożył do Sądu zażalenie, na postanowienie Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie z dnia 15 listopada 2007 r.
Z notatki służbowej znajdującej się w aktach sprawy wynika, iż do dnia 12 maja 2009 r., nie wpłynęła żadna kwota z tytułu wpisu od zażalenia.
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie zważył, co następuje
Art. 220 § 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. Nr 153, poz. 1270 ze zm.) stanowi, iż sąd odrzuca zażalenie, gdy pomimo wezwania nie został uiszczony wpis sądowy.
W niniejszej sprawie, zgodnie z zarządzeniem Przewodniczącego Wydziału VII Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie z dnia 14 listopada 2008 r., wezwano J. W. do wykonania zarządzenia Przewodniczącego Wydziału VII z dnia 22 lutego 2008 r. - uiszczenia wpisu sądowego od zażalenia z dnia 14 grudnia 2007 r. na postanowienie z dnia 15 listopada 2007 r., w kwocie 100 (sto) złotych – w terminie 7 dni, pod rygorem odrzucenia zażalenia.
J. W. otrzymał w/w pismo w dniu 9 grudnia 2008 r., a zatem wyznaczony siedmiodniowy termin upłynął z dniem 16 grudnia 2008 r. Jak wynika z akt sprawy do dnia 12 maja 2009 r., nie wpłynęła żadna kwota z tytułu wpisu od w/w zażalenia.
Wobec powyższego, działając na podstawie art. 220 § 3 Prawa o postępowaniu przed sądami administracyjnymi Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie orzekł jak w sentencji.