Uzasadnienie
Zgodnie z zarządzeniem Przewodniczącego Wydziału z dnia 25 stycznia 2013 r. wezwano Syndyka masy upadłości O. Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej w Warszawie, reprezentowanego przez profesjonalnego pełnomocnika, do uiszczenia wpisu sądowego od skargi w kwocie 200 zł, w terminie 7 dni pod rygorem odrzucenia skargi.
Powyższe wezwanie doręczono pełnomocnikowi Syndyka w dniu 31 stycznia 2013 r.
Zatem, ostatni dzień terminu do uiszczenia wpisu sądowego od skargi przypadł na dzień 7 lutego 2013 r.
Po sprawdzeniu w Rejestrze opłat sądowych ustalono, że do dnia 19 marca 2013 r. nie zidentyfikowano wpłaty do niniejszej sprawy z tytułu wpisu sądowego od skargi.
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie zważył, co następuje
Stosownie do art. 220 § 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. - Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi (Dz. U. z 2012 r. poz. 270 ze zm., dalej p.p.s.a.) skarga, skarga kasacyjna, zażalenie oraz skarga o wznowienie postępowania, od których pomimo wezwania nie został uiszczony należny wpis, podlegają odrzuceniu przez sąd.
W niniejszej sprawie skarżący nie uiścił wpisu sądowego od skargi pomimo wezwania, zatem skargę należało odrzucić.
Uwzględniając powyższe, na podstawie art. 220 § 3 p.p.s.a. orzeczono, jak w sentencji postanowienia.